Proč byste měli přidat Chino kalhoty do vašeho šatníku

31.03.13

V poslední době se zvýšila popularita chino kalhot, ale stále není dost mužů, kteří objevili toto skvělé ležérní oblečení. Dejte sbohem každodenní džínové módě. Chinos jsou měkké, prodyšné a elegantní. Přidáním pěkného trička se sakem snadno dosáhnete elegantního outfitu.

Na léto ideální oblečení

Co jsou Chino kalhoty? Klasické kalhoty Chino jsou v barvě khaki, ale ve skutečnosti se nosí v různých barvách. Chino kalhoty jsou keprové kalhoty, které se vyrábí z bavlny. Byly vyvinuty v polovině 19. století pro britské a francouzské vojenské uniformy a postupně se přestěhovaly do civilního oblečení a staly se trendem pro milovníky módy ve světě.

V dámské módě je tento materiál dále používán pro šití kabátků, vest, bundiček i šatů. Je to skvělý způsob jak vnést noblesní atmosféru do vašeho šatníku. Neutrální barvy jsou černá, hnědá, bílá, tmavě modrá a dokonce i tmavě olivově zelená. Nebudou budit příliš mnoho pozornosti a jdou skvěle s jinými barvami. Tyto barvičky pokryjí základní činnosti, jako je cestování, volný čas, večeře s přáteli, práce v kancelář.

Móda do práce

Béžová strečovka na kalhoty (zde)
strečovka na kalhoty
Černošedě melírovaný gabarden (zde)

Žlutá strečová bavlna na letní kalhoty (zde)

Tvůj názor